Утеплення ангарів поліуретановим утелпювачем Полінор

Останнім часом зведення та будівництво ангарів набуло досить широкої популярності. Колись ангари використовувалися для зберігання, ремонту та технічного обслуговування літальних апаратів чи іншої великогабаритної техніки. На сьогодні ж ангари використовуються і для інших цілей. Їх обладнують під склади, зерносховища, СТО тощо. Таку популярність вони отримали невипадково, оскільки ангар можна звести дуже швидко та відносно недорого.  Підприємство не буде витрачати зайві кошти та час і зможе буквально за лічені місяці братися до роботи. 

Не зважаючи на плюси використання ангарів, вони мають свій основний мінус - це відсутність утеплення. Дуже часто в бажанні зекономити кошти на етапі будівництва підприємець стикається з негативними наслідками в холодну пору року. Навіть якщо низькі температури бувають у сукупності декілька тижнів на рік, це може негативно вплинути на якість товарів, які зберігаються на складах, чи на комфортне обслуговування техніки, якщо говорити про СТО. Теж саме стосується і високих температур. Розвʼязанням цієї проблеми буде рішення утеплити ангар, та, на жаль, це також може бути не простим завданням в умовах, коли на території ангара вже проводиться господарська діяльність.

Які матеріали використовуються для утеплення ангарів?

Популярними матеріалами для утеплення ангарів є плитні утеплювачі на основі мінеральної чи базальтової вати, рулонні теплоізолятори на основі мінеральної вати та утеплення пінополіуретаном (ППУ).

МІнеральна вата, напевно, один з найпопулярніших теплоізоляційних матеріалів має свої суттєві мінуси, як от висока гігроскопічність (здатність поглинати вологу та пар), велика вага та складність монтажу. Тому кращим вибором для утеплення ангара буде пінополіуретановий утеплювач.

Утеплення ангара напилюваним поліуретановим утеплювачем Полінор

Polynor - це однокомпонентний поліуретановий утеплювач в балонах, подібний до двокомпонентних ППУ систем. Різниця між цими теплоізоляторами в тому, що Полінор вже готовий до монтажу. Утеплення можна проводити самостійно, без використання дорогої техніки для змішування та напилення пінополіуретану. 

Переваги утеплення ангарів піною для утеплення Polynor

Високоефективна теплоізоляція з низьким коефіцієнтом теплопровідності

Піна Полінор - високоефективна теплоізоляція з низьким коефіцієнтом теплопровідності (λ = 0,025 Вт/м*K). Цей унікальний матеріал дозволяє зменшити товщину ізоляційного шару, забезпечуючи при цьому однакову ефективність у порівнянні з іншими утеплювачами.

Низький коефіцієнт паропроникності

Пінополіуретан в балонах має 70% закритих комірок, що забезпечує ефективний захист від проникнення водяної пари в структуру поверхні, що утеплюється. Коефіцієнт паропроникності 𝜇 = 0.05 мг/мгПа. ППУ Полінор, порівняно з іншими матеріалами, є найменш гігроскопічним, що робить його ідеальним вибором для захисту будівельних конструкцій від вологи та конденсату.

Ізоляція без стиків та швів

Нанесення матеріалу шляхом напилення створює безшовну теплоізоляцію на утеплювальній поверхні. Цей метод дозволяє уникнути утворення містків холоду, що забезпечує максимальний захист від втрат тепла та створює комфортні умови у приміщенні.

Адгезія майже до всіх будівельних матеріалів

Утеплювач Полінор має високий рівень адгезії майже до всіх будівельних матеріалів, окрім тефлону та плівки

Простий в утепленні важкодоступних місць

Завдяки тому що, пінополіуретан Polynor наноситься у рідкому вигляді, піною можна запилити важкодоступні елементи будівельних конструкцій.

Легкий матеріал

Піна для утеплення Полінор має малу вагу і не обтяжує конструкцію

Швидкість та простота монтажу

Для використання утеплювача Polynor не треба мати якихось спеціальних навичок, допоміжних інструментів окрім пістолета для монтажної піни, самого балону та насадок для нього

Коментарі
Поки немає коментарів
Рекомендовані товари
4 536,00 грн
0,00 грн
4 224,00 грн
0,00 грн
4 146,00 грн
0,00 грн
396,00 грн
0,00 грн